Apothekers in de regio Limburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (693)
Brussel (584)
Henegouwen (654)
Limburg (318)
Luik (510)
Luxemburg (86)
Namen (200)
Oost-Vlaanderen (694)
Vlaams-Brabant (449)
Waals-Brabant (140)
West-Vlaanderen (573)


 

Apothekers in de regio Limburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Apotheek Boits
Koolmijnlaan 133
3550 Heusden

T: 011 - 572342
F: 011 - 574528

E: info@apotheekboits.be
W: http://www.apotheekboits.be/

Deholi NV
Centrum Zuid 2607
3530 Houthalen

T: 011 - 522444
F: 011 - 522514

E: deholi@deholi.be
W: http://www.deholi.be/

A.A.S. Mentens Gebr BVBA
Hulshoekstraat 61
3560 Linkhout

T: 013 - 444383
M: 0477 - 520365
F: 013 - 444657

E: gebr.mentens@skynet.be

Abocec
Steyvershofstraat 23
3640 Ophoven

T: 089 - 703074
F: 089 - 704679

E: abocec@skynet.be

Allitone bvba
Heuveneindeweg 72a
3520 Zonhoven

T: 011 - 821011
F: 011 - 821667

E: info@allitone.be

Apotheek Aelbers
Arnold Sauwenlaan 59
3650 Dilsen-Stokkem

T: 089 - 755488

E: apotheek_aelbers@skynet.be

Apotheek America Michael
Diestersteenweg 156
3850 Nieuwerkerken

T: 011 - 687146
M: 0486 - 510982
F: 011 - 698936

E: farmaceutica75@hotmail.com

Apotheek Baré
Hoogdorpsstraat 2
3570 Alken

T: 011 - 312318
F: 011 - 593007

E: apotheek.bare@telenet.be

Apotheek Boeckmans Farmacacia
Acacialaan 30
3600 Genk

T: 089 - 352295
F: 089 - 794141

E: farmacacia.genk@skynet.be

Apotheek Boorsem
Kannegatstraat 29
3631 Boorsem

T: 089 - 771692
F: 089 - 764800

E: apotheek.boorsem@lloydspharmagroup.be

Apotheek Brustempoort BVBA
Luikersteenweg 11
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 683895
F: 011 - 696028

E: info@apotheekvanrusselt.be

Apotheek Cleeren Jan & C° BVBA
Prins Albertlaan 33
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 682627
F: 011 - 674701

E: cleeren@apotheek.be

Apotheek Meekers BVBA
Lauwstraat 93
3700 Lauw

T: 012 - 236709
F: 012 - 236709

E: apotheek.meekers@telenet.be

Apotheek Staeren
Weertersteenweg 166
3640 Kinrooi

T: 089 - 702385
F: 089 - 703030

E: farma.kinrooi@skynet.be

Apotheek Wauters BVBA
Hasseltsesteenweg 593
3700 Overrepen

T: 012 - 391672
F: 012 - 394863

E: apotheek.wauters@telenet.be

Berghmans Jeroen
Heirbaan 68
3620 Lanaken

M: 0476 - 451750

E: info@mans.be

Coolen Paul
Heuvelstraat 82
3550 Heusden

T: 011 - 572343
F: 011 - 574528

E: paul.coolen@telenet.be

Craps A
Kapelstraat 4
3900 Overpelt

T: 011 - 643291

E: apotheek.craps@skynet.be

Creneau International NV
Hellebeemden 13
3500 Hasselt

T: 011 - 247920
F: 011 - 247959

E: info@creneau.com

Deco 2000
Ambachtslaan 1033
3990 Peer

T: 011 - 734180
M: 0495 - 184077
F: 011 - 734913

E: info@deco2000.be

E.G.F. Q-Projects BVBA
Mielenstraat 3a
3891 Buvingen

M: 0476 - 582703

E: gert.francis@pandora.be

Ectors BVBA
Tomstraat 32
3800 Brustem

T: 011 - 695151
F: 011 - 695105

E: info@ectors.be

Farma Neerpelt BVBA
Marktplein 6
3910 Neerpelt

T: 011 - 642925

E: farmaneerpelt@skynet.be

Geraerts NV
Vennestraat 165
3600 Genk

T: 089 - 352209
F: 089 - 353199

E: apogeraerts@belgacom.net

GV-Center BVBA
Weg naar Zwartberg 40
3660 Opglabbeek

T: 089 - 854438
F: 089 - 854438

E: gv.center@pandora.be

Hebu BVBA
Maastrichterdijk 53
3990 Peer

T: 011 - 793217
M: 0475 - 600824
F: 011 - 794821

E: hebu@skynet.be

Housen J
Waterlozestraat 5
3670 Gruitrode

T: 089 - 858512
F: 089 - 858512

E: jaak.housen@pandora.be

Inter-Joke
Industrieweg 1
3540 Herk-de-Stad

T: 013 - 550130
M: 0476 - 850130
F: 013 - 550139

E: info@inter-joke.be

Inter-Joke BVBA
Daelemveld 1405
3540 Herk-de-Stad

T: 013 - 550130
M: 0476 - 850130
F: 013 - 550139

E: info@inter-joke.be

Kuppens Jo NV
Industrieweg 5
3550 Zolder

T: 013 - 522430
F: 013 - 522585

E: jo.kuppens@skynet.be

Montagna Lunga BVBA
Torenstraat 3
3530 Houthalen

T: 011 - 525460
F: 011 - 601464

E: montagna.lunga.bvba@pandora.be

Poelman BVBA
Staatsbaan 128d
3945 Kwaadmechelen

T: 013 - 665314
F: 013 - 673667

E: maureenpoelman@hotmail.com

Publides BVBA
Stadsheide 3
3500 Hasselt

T: 011 - 210023
F: 011 - 241385

E: publides@skynet.be

Remans & Co
Terboekt 91
3600 Genk

M: 0478 - 532654

E: info@remans-co.be

Schouterden & Zonen BVBA
Veldweg 24
3720 Kortessem

T: 011 - 377915
M: 0475 - 499673
F: 011 - 375500

E: schouterden-bvba@telenet.be

Smeva BVBA
Klaverbladstraat 20
3560 Lummen

T: 013 - 530640
F: 013 - 530650

E: info@smeva.be

Strobbe G
Vennestraat 200
3600 Genk

T: 089 - 361277
M: 0476 - 240366
F: 089 - 361270

E: geertstrobbe@hotmail.com

V.C.K. NV
Groenlarenstraat 50
3560 Lummen

T: 013 - 521483
F: 013 - 521359

E: vanherle.werner@usa.net

Vandebroek Interieur NV
Hellebeemden 7
3500 Hasselt

T: 011 - 270992
F: 011 - 270850

E: info@int-vdb.be

Vanlaer
Sint-Maartenplein 23
3512 Stevoort

T: 011 - 312861
F: 011 - 593671

E: info@apotheekvanlaer.be

Verhoeven Interieurbouw NV
Schoonwinkelstraat 4
3500 Sint-Lambrechts-Herk

T: 011 - 593732
F: 011 - 593733

E: info@jvinterieurbouw.be

Vranken NV
Diestersteenweg 182
3850 Nieuwerkerken

T: 011 - 687133
F: 011 - 674209

E: info@vrankennv.be

Z-Art
Torenstraat 20
3730 Werm

M: 0474 - 276594

E: z-art@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?