Apothekers in de regio West-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (693)
Brussel (584)
Henegouwen (654)
Limburg (318)
Luik (510)
Luxemburg (86)
Namen (200)
Oost-Vlaanderen (694)
Vlaams-Brabant (449)
Waals-Brabant (140)
West-Vlaanderen (573)


 

Apothekers in de regio West-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |


Diadema BVBA
Ganzenstraat 53
8000 Brugge

T: 050 - 333831
F: 050 - 331512

E: diadema@skynet.be
W: http://www.diadema.be/

Opsomer BVBA
Vlamingstraat 9
8970 Poperinge

T: 057 - 338155
F: 057 - 338907

E: apotheek.opsomer@dynaphar.be
W: http://www.apotheekopsomer.be/

Apo-Pharman BVBA
Dorp 30
8690 Alveringem

T: 058 - 288675
F: 058 - 289604

E: apo-pharman@telenet.be

Apotheek De Beer
Hof van 't Henneken 1-3
8800 Roeselare

T: 051 - 226986
F: 051 - 226047

E: ap.debeer@scarlet.be

Apotheek De Mazière NV
Meensesteenweg 26
8500 Kortrijk

T: 056 - 351234
F: 056 - 372234

E: info@apotheekkortrijk.be

Apotheek Declercq & Declercq BVBA
Kerkplein 7
8540 Deerlijk

T: 056 - 718973
F: 056 - 717746

E: info@apotheekdeclercq.be

Apotheek Delbeke-Aerts BVBA
Stadenstraat 42
8610 Zarren

T: 051 - 566696
M: 0474 - 309725
F: 051 - 470488

E: mathdelbeke@hotmail.com

Apotheek Ellen Braems BVBA
Ezelstraat 123-125
8000 Brugge

T: 050 - 331121
F: 050 - 337931

E: ellen.braems@ordederapothekers.be

Apotheek Fieuw Lloydspharma NV
Torhoutsesteenweg 93a
8400 Oostende

T: 059 - 801197
F: 059 - 326068

E: apotheekfieuw@hedephar.be

Apotheek Robbe
Louis Robbeplein 7
8500 Kortrijk

T: 056 - 218347

E: apotheekrobbe@telenet.be

Best Mannequins BVBA
Wantestraat 12
8780 Oostrozebeke

T: 056 - 666400
F: 056 - 664200

E: info@bestmannequins.be

Brusselmans A NV
Sint-Jansstraat 20
8791 Beveren

T: 056 - 716099
F: 056 - 716491

E: apoteek.brusselmans@skynet.be

Calis NV
Nijverheidslaan 3
8940 Geluwe

T: 056 - 518000
F: 056 - 518506

E: info@calis.be

Cannaert F
Legeweg 231
8200 Sint-Andries

T: 050 - 320767

E: frederik_cannaert@yahoo.com

Cibo NV
Vannestenstraat 2
8740 Pittem

T: 051 - 466011
F: 051 - 467484

E: info@cibonv.be

Colenbier Koeltechniek BVBA
Doolhofweg 14
8310 Sint-Kruis

T: 050 - 363335
M: 0475 - 712878
F: 050 - 363964

E: info@colenbier.be

Crocodile
Grote Markt 5
8500 Kortrijk

T: 056 - 217654
F: 056 - 202164

E: vet@crocodil.com

De Caesstecker Gebr BVBA
Processiestraat 2
8610 Kortemark

T: 051 - 566854
F: 051 - 569793

E: decaesstecker@skynet.be

De Grande Roger NV
Oostlaan 23
8850 Ardooie

T: 051 - 745124
M: 0475 - 347946
F: 051 - 746978

E: nvdegrande@scarlet.be

Decorte Apotheek NV
Spinneschoolstraat 9
8820 Torhout

T: 050 - 220444
F: 050 - 222375

E: apotheek.decorte@dynaphar.be

Deknock P.A & B NV
Joannes Huyslaan 50
8790 Waregem

T: 056 - 600357
F: 056 - 609792

E: deknock.patric@pandora.be

Delplancke Apotheek BVBA
Grote Markt 4
8600 Diksmuide

T: 051 - 500086
F: 051 - 500086

E: apotheek.delplancke@proximedia.be

Dequeecker NV
Oostvleterenstraat 3
8647 Reninge

T: 057 - 400685
F: 057 - 401952

E: info@dequeecker.be

Descamps Dekoratie NV
Voorstraat 38
8500 Kortrijk

T: 056 - 223737
F: 056 - 223703

E: info@descamps.be

Desimpel S
Kleppestraat 39
8890 Dadizele

T: 056 - 502601
F: 056 - 502601

E: info@apotheekdesimpel.be

Ecuphar NV
Legeweg 157I
8020 Oostkamp

T: 050 - 311876
F: 050 - 315886

E: info@instrulife.be

Endless BVBA
Heirweg Zuid 26
8770 Ingelmunster

T: 051 - 312039
F: 051 - 319615

E: info@endlessbvba.be

Eurofiba
Hille 187
8750 Zwevezele

T: 051 - 700000
F: 051 - 700001

E: eurofiba@skynet.be

Eurofiba
Hille 189
8750 Zwevezele

T: 051 - 700000
F: 051 - 700001

E: eurofiba@skynet.be

Feraine NV
Krekelmotestraat 47
8870 Izegem

T: 051 - 314144
F: 051 - 314284

E: info@feraine.be

Flanders Pharma
Hubert d'Ydewallestraat 100-102
8730 Beernem

T: 050 - 790750
F: 050 - 790537

E: apotheekbeernem@skynet.be

Fractal Building Systems
Populierstraat 73
8800 Roeselare

T: 051 - 267373
F: 051 - 244723

E: welcome@fractal.be

Gedelec BVBA
Stientjesstraat 42
8570 Anzegem

T: 056 - 712688
F: 056 - 712988

E: info@gedelec.be

Ghesquiere Eddy Schrijnwerk
Beselarestraat 91a
8940 Geluwe

M: 0476 - 283128

E: eddy.ghesquiere2@telenet.be

Goderis T
Kapelleriestraat 9a
8840 Staden

T: 051 - 701500

E: apotheek.goderis@skynet.be

Goethals Henk
Blankenbergse Steenweg 109
8000 Brugge

T: 050 - 312974
M: 0477 - 581022
F: 050 - 311249

E: goethalshenk@scarlet.be

Haemers Eric BVBA
Dumolinlaan 3
8500 Kortrijk

T: 056 - 218711
F: 056 - 227445

E: haemers@haemers.be

Helbig Aluminium NV
De Leiteweg 32
8020 Ruddervoorde

T: 050 - 333554
F: 050 - 339858

E: helbig@helbig.be

Hoorelbeke
Kloosterstraat 16
8851 Koolskamp

T: 051 - 744987
F: 051 - 747398

E: hoorardo@skynet.be

ID Interieur
Lieverstedestraat 8
8020 Oostkamp

T: 050 - 827330
M: 0495 - 213065
F: 050 - 820041

E: idinterieur@telenet.be

Inno x BVBA
Vergeldermolenstraat 25
8840 Oostnieuwkerke

T: 051 - 247799
F: 051 - 248734

E: innox@skynet.be

Kries Serroels
Egemsesteenweg 80
8700 Tielt

T: 051 - 400839
F: 051 - 408128

E: kries.serroels@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?